Wymiana poszycia

Trudne warunki pogodowe nie pozostają bez wpływu na Twój parasol. Po kilku sezonach może on potrzebować nowego poszycia. Za pomocą poniższych instrukcji i kilku narzędzi możesz wymienić poszycie na swoim parasolu w kilku prostych krokach.

Wymiana poszycia parasola ogrodowego

Nawet przy prawidłowym użytkowaniu i przechowywaniu poszycie parasola zewnętrznego może zostać uszkodzone, zerwane lub nosić ślady zużycia. Wymieniając poszycie na parasol pomożesz środowisku, utrzymując ten sam stelaż parasola na kolejny sezon, a ponadto możesz ponownie dopasować parasol w łatwy sposób do otoczenia domu za pomocą nowej tkaniny – tak, aby pasowała do zestawu ogrodowego lub koloru elewacji.
Poniższe kroki pozwolą na łatwe dopasowanie i wymianę poszycia parasola.

Określ rozmiar czaszy parasola

Decydując się na wymianę poszycia parasola ogrodowego, powinniśmy znać dokładne wymiary ramion czaszy, a najlepiej nazwę i rocznik modelu parasola. Pozwoli to na uniknięcie zakupu nieodpowiedniego poszycia, niedopasowanego do naszego parasola. Warto pamiętać, że poszycia dostępne w Litex Garden dedykowane są tylko parasolom marki Litex Garden. Dzięki temu klient zyskuje pewność, że poszycie będzie odpowiednio dopasowane do posiadanego modelu parasola.

Wybierz i zamów dopasowane poszycie

Po określeniu wymiarów ramion czaszy parasola nadszedł moment, aby wybrać nowe poszycie. W ofercie dostępnych jest wiele kolorów i wzorów poszyć. Umożliwiamy również wybór tkaniny, z której wykonane będzie poszycie. Te preferencje są kwestią indywidualną i najlepiej wybrać takie poszycie, które będzie pasować do otoczenia kompletnego parasola.

Parasole kwadratowe

Sprawdź wymiary ramion dla parasoli kwadratowych

Parasole Ibiza

Sprawdź wymiary ramion dla modeli Ibiza

Parasole okrągłe

Sprawdź wymiary ramion dla parasoli okrągłych

Zapoznaj się z instrukcją wymiany poszycia

Brawo! Na tym etapie powinniśmy mieć już określony rozmiar czaszy parasola oraz odpowiednio dobrane poszycie, które zostało zamówione i jest w drodze bądź czeka już na wymianę. Wszystko gotowe aby przystąpić do jego wymiany. Dla ułatwienia całego procesu udostępniamy filmy instruktażowe, ukazujące jak łatwo zrobić to we własnym zakresie.

Koszyk
Scroll to Top