Metody dostawy

Wysoka jakość parasoli Litex Garden znajduje przełożenie na ich wagę. Mając na uwadze zapewnienie bezpieczeństwa produktów podczas transportu oraz możliwie szybkiej dostawy, wybraliśmy kilka firm kurierskich, które sprawnie realizują wysyłkę.

Wysyłka rzeczy drobnych

Produkty mniejsze, których waga łączna nie przekracza 30 kg, wysyłamy tradycyjnymi firmami kurierskimi. Do tego rodzaju produktów należą m.in. poszycia parasoli, akcesoria do parasoli oraz inne akcesoria ogrodowe. Dzięki tej formie wysyłki takie rzeczy jak korbka do parasola dotrą do klienta szybciej.

Dostawa rzeczy wielkogabarytowych

Parasole ogrodowe i meble zewnętrzne wysyłane są profesjonalnymi firmami przewozowymi, specjalizującymi się w spedycji przesyłek wielkogabarytowych. Parasole ogrodowe Litex Garden nie należą do najmniejszych, wolimy zatem oddać je w dobre ręce. Dzięki temu mamy pewność, że trafią do klienta w nienaruszonym stanie.

Informacje szczegółowe

Parasole ogrodowe nie są wysyłane klientom za pobraniem. Wszystkie parasole pakowane są w kartony o wymiarach od 2,70 m do 3,20 m. Podstawy do parasoli pakowane są osobno na palecie, której wymiar uzależniony jest od rozmiaru podstawy parasola.

Termin wysyłki parasoli uzależniony jest od rodzaju wybranego poszycia. Poszycia poliestrowe posiadają termin wysyłki, który wynosi maksymalnie 10 dni roboczych, natomiast poszycia wykonane z akrylu mają czas wysyłki maksymalnie 21 dni roboczych.

Koszyk
Scroll to Top