Podstawy do parasoli ogrodowych Litex Garden

Podstawy do parasoli

Podstawy do parasoli ogrodowych Litex Garden

Odpowiednie zabezpieczenie parasola jest konieczne, zwłaszcza przy korzystaniu z tak solidnych parasoli, jak te z oferty Litex Garden. Pogoda bywa nieprzewidywalna, dlatego dobór odpowiedniego parasola i dedykowanej podstawy jest niezwykle ważny. Niezależnie od tego, czy chodzi o osłonę przed deszczem, czy też stworzenie zacienionego obszaru, w którym będziemy się relaksować, wybór wysokiej jakości parasola ogrodowego i podstawy dociążającej zapewni spokój i bezpieczeństwo podczas użytkowania.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Nasze podstawy możesz wykorzystać do innych parasoli ogrodowych – wystarczy zmierzyć średnicę nasady parasola (jeśli nie wiesz czym jest nasada parasola, patrz rysunek poniżej), który już masz! Każdy parasol ma własne wymagania, co do obciążenia podstawy – pamiętaj, aby to sprawdzić i nie kupić zbyt lekkiej podstawy.

Podstawy Litex Garden są:

  • betonowe – dzięki czemu posiadają zdecydowanie większa wagę niż ich odpowiedniki wykonane z tworzywa. Nie musisz obawiać się o przewrócenie parasola.
  • stabilne – ich odpowiednia waga oraz szerokość pozwala na utrzymanie nawet dużych parasoli, co wpływa na poprawę bezpieczeństwa podczas użytkowania parasola.
  • wieloletnie – posłużą przez kilka/kilkanaście sezonów (jeśli zadbasz o ich odpowiednie przechowanie).
Koszyk
Scroll to Top