Duże parasole ogrodowe Vesuvio

Parasole ogrodowe Vesuvio

Duże parasole ogrodowe Vesuvio

Któż z nas nie lubi wspólnego biesiadowania w gronie najbliższych w okresie letnim? Z pewnością każdy posiadacz wszechstronnego ogrodu, który służy m.in. tego typu rozrywkom. Poznaj duży parasol ogrodowy Vesuvio o średnicy 5,5 m. Ogromna czasza ochroni Ciebie i współbiesiadników za dnia przed szkodliwymi promieniami UV, a w gwieździste wieczory pomoże stworzyć niepowtarzalny klimat. Z kolei solidnie wykonany stelaż z aluminium zapewni wieloletnia, a przede wszystkim bezpieczną eksploatację. Wybierając duże parasole ogrodowe Vesuvio dla swoich przestrzeni zyskujesz praktycznie nieograniczone możliwości, które docenią zaproszeni goście.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Duże parasole ogrodowe – model na każde warunki pogodowe

Duże parasole ogrodowe Vesuvio wykonane zostały przy użyciu materiałów najwyższej jakości. Poszycia do parasoli Vesuvio stworzone zostały z solidnych tkanin poliestrowych oraz jeszcze mocniejszych tkanin dralonowych, które ponadto są bardzo odporne na zabrudzenia. Dzięki temu ich okres użytkowania będzie jeszcze dłuższy. Duży parasol ogrodowy to również wyzwanie dla stabilnej konstrukcji, która usytuowana jest na podstawie o wadze aż 159 kg. Tak zabezpieczony parasol będzie odporny na najbardziej wymagające warunki pogodowe. Przebywanie pod nim jest bezpieczne dla Ciebie oraz Twoich gości, ale również i mebli, które spędzą pod nim najwięcej czasu w niekorzystną pogodę.

Nowoczesne parasole ogrodowe o niepowtarzalnym designie

Nowoczesne modele dużych parasoli ogrodowych Vesuvio od Litex Garden charakteryzują się nie tylko doskonałymi parametrami technicznymi, ale również niepowtarzalnym designem, który zostanie doceniony przez miłośników urządzania – nie tylko ogrodów. Taki jest właśnie duży parasol ogrodowy Vesuvio. Niepowtarzalny styl w połączeniu z niezwykłą funkcjonalnością, której w żaden sposób nigdzie indziej nie uświadczysz. Wieloletnie doświadczenie w branży umożliwiło nam stworzyć ofertę dla najbardziej wymagających klientów. Jednym z wymagań było stworzenie dużego parasola ogrodowego, który zastąpi nie zawsze estetyczne i pasujące do okazji pawilony ogrodowe. To nam się właśnie udało – przekonaj się o tym i Ty!

Shopping Cart
Przewiń do góry