Poszycia do parasoli

Poszycia na parasole ogrodowe Litex Garden

Chcesz wyjątkowej jakości poszycia na swój parasol? Nasze poszycia to nie tylko gwarancja doskonałej ochrony, ale także pewność, że będą pasować nawet do parasoli kupionych w sklepie Litex Garden kilka lat temu. Dzięki naszej stabilnej ofercie modeli parasoli, nie musisz się martwić zmianami konstrukcji czy modelu. W sklepie Litex Garden tradycja spotyka się z innowacją, zapewniając Ci niezmiennie doskonałe dopasowanie i ochronę przez lata!

 

Parasole ogrodowe pełnią funkcję praktyczną, ale również dekoracyjną. Są wykorzystywane w ogrodach, na tarasach oraz balkonach. Ich podstawowym zadaniem jest ochrona przed słońcem i zacienienie powierzchni wypoczynkowej. Muszą być wykonane z odpowiednich materiałów, odpornych na niekorzystny wpływ czynników zewnętrznych.

 

Poszycia parasolowe lub materiał na parasol ogrodowy w sklepie Litex Garden wykonany jest z wysokiej jakości tkaniny poliestrowej lub akrylowej. Tkanina cechuje się dużą wytrzymałością. Jest również odporna na blaknięcie. Poszycia naszych parasoli zabezpieczone są przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi i są wodoodporne. Wykazują się zdolnością do odbijania promieni słonecznych.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Koszyk
Scroll to Top